Μαγνητικό Κινητό Γραμμικό Φωτιστικό MEYEM1230W

Μαγνητικό Κινητό Γραμμικό Φωτιστικό MEYEM1230W
40,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MEYEM1230W
- EAN: 5208055089345
Περιγραφή
Το μαγνητικό κινητό γραμμικό φωτιστικό MEYEM1230W με λευκό ματ φινίρισμα προσφέρει ευελιξία και στιλ στον φωτισμό εσωτερικών χώρων. Με ισχύ 12W και τάση λειτουργίας 48V DC, εκπέμπει θερμό λευκό φως 3000K, ιδανικό για ζεστή και άνετη ατμόσφαιρα. Διαθέτει φωτεινή ροή 1000 lumens και στενή γωνία δέσμης 24°, που επιτρέπει ακριβή στόχευση του φωτός. Ο υψηλός δείκτης χρωματικής απόδοσης CRI Ra=90 εξασφαλίζει ζωντανά και φυσικά χρώματα, ενώ τα LED OSRAM προσφέρουν διάρκεια ζωής 30.000 ώρες. Με δείκτη προστασίας IP20 και μήκος 220 mm, το φωτιστικό συνοδεύεται από 3 χρόνια εγγύηση, ιδανικό για μοντέρνους χώρους που απαιτούν λειτουργικό και ποιοτικό φωτισμό.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 24° |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 12 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1000 lm |
















