A606CWE27

A606CWE27
0,70€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: A606CWE27
- EAN: 5207702011166
Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 10 τεμ.
Περιγραφή
LED SMD E27 A60 6W 6000K 230V AC 430LM RA80 20000H 180°
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 20000hrs |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Ισχύς | 6 W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 430 lm |
















