Φωτιστικό Νυκτός & Προτζέκτορας BALLOON






Φωτιστικό Νυκτός & Προτζέκτορας BALLOON
14,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: BALLOON
- EAN: 5208055050970
Περιγραφή
Το φωτιστικό BALLOON συνδυάζει δύο λειτουργίες σε ένα προϊόν: φωτάκι νυκτός και προτζέκτορας με 4 διαφορετικά σχέδια. Ιδανικό για παιδικά δωμάτια, δημιουργεί μια μαγευτική ατμόσφαιρα με RGB και ψυχρό λευκό φως (6000K). Η ισχύς των 8W εξασφαλίζει επαρκή φωτισμό χωρίς να ενοχλεί κατά τον ύπνο.
| Default | |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Τριπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Dimmable | Όχι |
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Επιτραπέζιο |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | RGB & Ψυχρό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 8 W |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Χρώμα Καλωδίου | Μαύρο |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | 3x AAA/ LR03 1,5V |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Γκρι |

















